O nas

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do naszego domu, który położony jest w urokliwej miejscowości uzdrowiskowej Muszyna znajdującej się na terenie Beskidu Sądeckiego.

Nasz dom usytuowany jest na południowym zboczu góry Malnik (733 m.n.p.m.), otoczony soczystą zielenią pobliskiego lasu i jednocześnie widoczny z każdego miejsca w Muszynie.

Dogodna lokalizacja sprawia, że latem w jednej chwili można leniwie wypoczywać nad rzekami Popradem i Szczawnikiem lub nowoczesnym kompleksem basenów. Turyści lubiący aktywnie spędzać czas na łonie natury mogą wędrować licznymi szlakami pieszymi. Już spod naszego domu U Wojaka prowadzi żółty szlak turystyczny na górę Malnik, następnie przez Garby, Przechyby, Dubne do rezerwatu Hajnik lub jeszcze dalej…

Jesienią zapraszamy naszych gości do mieniącego się złocistymi barwami lasu na rydze, prawdziwki i inne bogactwa runa leśnego.

Biała zima oferuje nam doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa zjazdowego na pobliskich stokach stacji narciarskich i biegowego, nawet w pobliżu naszego domu dla narciarzy amatorów. Dzieci i dorosłych zachęcamy również do sankowego szaleństwa. Najnowszą atrakcją Muszyny jest niekryte lodowisko z wypożyczalnią łyżew.

Wiosna przynosi nam piękne, „kwitnące” krajobrazy i zaprasza na wycieczki rowerowe po górskich i szosowych trasach. W tym czasie warto także uczestniczyć w licznych imprezach odbywających się w muszyńskim amfiteatrze, na który mamy wspaniały widok z naszego domu.

Niezależnie od pory roku Goście mogą korzystać z ogniska z rusztem w zacisznym miejscu na zboczu za domem.

Internautom zapewniamy bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu w każdym pokoju!

Nasz dom położony jest w odległości od: - przystanku PKS (centrum) - 500m - przystanku PKP - 1000m - sklepu - 400m - apteki - 400m - kościoła - 1200m - Krynicy Zdroju - 10km - najbliższej stacji narciarskiej "Dwie Doliny" Szczawnik - 6km - przejścia granicznego w Leluchowie - 8km